Szybkość wykonania

Konstrukcje FERMACELL są budowane bardzo szybko. Bez wysychania, brudu oraz bez problemów ze statyką. Kompletny program FERMACELL jest przeznaczony do zastosowania w pomieszczeniach od piwnicy aż po dach, dla starego i nowego budownictwa, dla rozwiązań częściowych i dla całych obiektów.

FERMACELL – Szybkość wykonania

W asortymencie znajdą Państwo małe płyty o wielkości 150 x 100 cm do praktycznego poszycia stropów, bezpiecznego budowania poddaszy oraz sanacji budynków. Oferujemy standardowe płyty FERMACELL o wysokości pomieszczenia w zwykłych rozmiarach budowlanych, w grubości 10 – 18 mm dla ścian montowanych w ekonomiczny sposób z doskonałymi właściwościami. Na żądanie przygotowujemy również płyty w nietypowych rozmiarach, zależnie od potrzeb również płyty o dużych rozmiarach.

Oferujemy również elementy podłogowe, które tłumią odgłosy kroków, zapewniają izolację cieplną, chronią przed rozprzestrzenianiem się ognia i są odpowiednie zarówno do ekonomicznej sanacji starych obiektów jak i do nowego budownictwa. W celu osiągnięcia dobrej izolacji cieplnej polecamy płyty z izolacją cieplną o różnych grubościach w formacie 150 x 100 cm, które służą do dodatkowej izolacji cieplnej z paroizolacją lub bez.


Oferujemy także kompletny program akcesoriów dla osiągnięcia optymalnych rozwiązań budowlanych.