FERMACELL – Zdrowy klimat

Zdrowe mieszkanie

FERMACELL dba o środowisko już od momentu produkcji produktów gipsowo-włóknowych FERMACELL, które oszczędnie gospodarują złożami naturalnych materiałów. FERMACELL nie tylko w „czysty” sposób produkuje, ale również oferuje „czyste” produkty: do produktcji są stosowane wyłącznie naturalne materiały – z recyklowanego papieru, gipsu i wody są prasowane pod działaniem wysokiego ciśnienia płyty z neutralnym zapachem.

Płyty FERMACELL są w stanie absorbować nadmierną wilgoć i oddawać ją do suchego powietrza w pomieszczeniach. Zrównoważony stosunek izolacji cieplnej i akumulacji ciepła zapewnia przyjemny i zdrowy klimat w pomieszczeniach. Znaczącym elementem, który podniósł jakość budowania mieszkań jest również nowa płyta gipsowo-włóknowa FERMACELL greenline, która dzięki obustronnemu poszyciu powierzchni substancją czynną na bazie keratyny jest w stanie w naturalny sposób przejmować szkodliwe substancje i substancje z powietrza w pomieszczeniach i trwale je absorbować.

Wszyscy, którzy planują modernizację swego mieszkania, mogą również zrobić coś dla zdrowia swojego i swoich bliskich, w ten sposób, że zainwestują w rozwiązania, które proponują dla wnętrz zastosowanie płyt FERMACELL greenline, oczyszczające powietrze.

Jest to inwestycja, która się opłaca. Zdrowa płyta aktywnie poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach i poprawia jakość mieszkania i życia. Jej zalety mogą być również wykorzystywane w biurach, przedszkolach, szkołach czy w pomieszczeniach sanitarnych i szpitalach. We wszystkich wymienionych typach budynków jakość powietrza jest szczególnie ważna.